Звіт військово-патріотичного гуртка "Зірниця"
Звіт гуртка "Журналістика"
Звіт вокального гуртка "Фантазія"
Звіт гуртка "Початкове технічне моделювання"
Звіт гуртків "Футбол" та "Волейбол".
.
Перша медична допомога — це найпростіші медичні дії, що виконуються безпосередньо на місці пригоди терміново після травми. Вона надається, як правило, не медичними працівниками, а особами, що на момент пригоди перебувають поруч, безпосередньо на місці пригоди або поблизу від постраждалого. Оптимальним строком надання першої медичної допомоги визначається термін — 30 хв. після травми.
Основною умовою успіху під час надання першої допомоги потерпілим є швидкість дій та вміння особи, що надає допомогу. Допомога, яку надає неспеціаліст до прибуття медичного працівника, не може замінювати собою допомогу з боку медичного персоналу. Ця допомога обмежується тимчасовою зупинкою кровотечі, перев’язкою рани або опіку, іммобілізацією перелому нерухомою пов’язкою, заходами з оживлення, перенесенням та перевезенням потерпілого.
Ці вміння рятують життя. Знати мало, важливо вміти надавати допомогу. Тому на заняттях ми знайомимося з теорією і набуваємо практичних навичок. Можна сто разів почути, можна сто разів побачити, але навчитися можна лише моделюючи і постійно повторюючи алгоритми дій.
Волейбол – один із найпопулярніших і доступних масових видів спорту. Для того, щоб пограти у волейбол не потрібні великі фінансові витрати та серйозна фізична підготовка. М’яч, підходящий майданчик і кілька людей, які бажають пограти – це все, що потрібно для того, щоб весело і з користю для здоров’я провести час. За відсутності спеціального волейбольного майданчика з сіткою, можна просто грати вставши в коло, як це робиться влітку на багатьох пляжах нашої країни. Волейбол характеризується великою різноманітністю ігрових ситуацій, необхідністю швидкого реагування на них, численними стрибковими рухами, постійною мінливістю інтенсивності фізичних та емоційних навантажень. Все це позитивно впливає на організм людини і сприяє зміцненню здоров’я і довголіттю. Водночас, волейбол — травмонебезпечний вид спорту, тому перед початком гри необхідно розминатися, а інтенсивність та тривалість гри має залежати від віку, фізичного стану та індивідуальних особливостей людини. Користь волейболу: Регулярна гра у волейбол надає гартує на організм, підвищує витривалість організму. Зміцнює серцево-судинну систему та покращує кровообіг. Позитивно впливає дихальну систему. Різноманітність рухів та змінна інтенсивність навантаження при заняттях волейболом тренує практично всі групи м’язів. Волейбол зміцнює опорно-руховий апарат, покращує рухливість суглобів. Тренує м’язи очей, розширює поле зору. Волейбол позитивно впливає на нервову систему, покращує настрій, допомагає
Чим корисний футбол для дітей
Чимало батьків в наш час приділяють велике значення спорту і намагаються прищепити цю любов своїм дітям. Чи важливо це? Звісно так. Роль спорту в житті дитини велика і вона безпосередньо пов’язана з його здоров’ям.
Дитячий футбол має чимало переваг, які позитивно позначаються на здоров’ї дітей.
Всупереч поширеній думці, ця гра сприяє не тільки фізичному розвитку, а й інтелектуальному. У дитини є всі шанси виразити себе на ігровому полі. У спорті хлопчик (або дівчинка) отримує можливість спробувати власні сили, відчути командний дух, зрозуміти, на що він здатний і як добре може розрахувати тактику гри.
Чим корисний футбол для здоров’я конкретно?
Якщо зібрати всі переваги гри в один перелік, він буде включати:
✅Зміцнення серцево-судинної системи
✅Поліпшення координації рухів
✅Підвищення швидкості реакції
✅М’язова рельєфність ніг
✅Сила
✅Витривалість
✅Загальне зміцнення організму
✅Уміння грати в команді
Дитина, захоплена тренуваннями, менше часу витрачає на непотрібні заняття, такі як ігри на комп’ютері і бездумне перебування на вулиці. У малюка з’являються нові друзі, захоплені тією ж справою, нові інтереси та прагнення.
Регулярні відвідування спортзалу і тренування допомагають дитині краще вчитися. Адже спорт допомагає організму насититися киснем, який активізує роботу мозку. Крім того, дисципліна на тренуваннях це дисципліна в школі.
Звіт гуртка з волейболу
Волейбол є однією із найпопулярніших спортивних масових ігор. Шкільний спортивний гурток був запроваджений для того, щоб учні більше рухалися, розвивали фізичні якості, зберігали та зміцнювали своє здоров’я.
Метою і основним змістом роботи шкільного спортивного гуртка з волейболу було підвищення та збереження рівня здоров’я і функціональних можливостей організму учнів, всебічне вдосконалення фізичних здібностей на основі систематичних занять волейболом та оволодіння високим рівнем техніко-тактичних дій.
Під час занять гуртка учні вивчали історію волейболу і правила гри, займалися фізичною підготовкою, набували навичок участі в грі й організації самостійних занять, вивчали основні правила суддівства. Учні швидко засвоювали навчальний матеріал, проявляли інтерес до занять волейболом.
Протягом тижня відбулися спортивні змагання з волейболу серед учнів 8-А,8-Б класів. Головним суддею змагань був вчитель фізичної культури Ткач Олег Степанович. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість та дружбу.