top of page

Учнівське самоврядування

1 вересня в Рівненській ЗОШ №10 почався новий навчальний рік. 
Традиційно в нашій школі пройшла святкова лінійка й для першокласників прозвучав перший у їхньому житті шкільний дзвінок.

Мелодії таких знайомих пісень про школу, аромат квітів, перші віршики наймолодших школяриків - першокласників та хвилюючі  слова-настанови маленьким учням від їхніх батьків, старшокласників та директора…

Він тепло привітав із Днем знань колектив школи, дітвору та її батьків , побажавши всім міцного здоров´я, сили як фізичної, так і духовної, діточкам - плідної науки, а педагогам - легкої праці.

Із сумовитістю покидали  лінійку одинадцятикласники, для яких Перший шкільний дзвоник цього вересня звучав востаннє. І лише вихованці середніх класів з гамором та сміхом переступали поріг школи, розглядаючи відремонтовані класи, коридори.

"Хочеться - не хочеться, та шлях привів до осені", а отже, й до початку нового навчального року. А він - наче чистий аркуш, який місяць за місяцем, вправно виводячи каліграфічні букви та цифри, теореми та аксіоми життєвої мудрості, вчителі заповнюватимуть разом зі своїми учнями, непомітно усміхаючись, що їхні вихованці так швидко схоплюють науку, так легко засвоюють настанови своїх педагогів.

icon-truong-va-dung-cu-hoc-tap-vector-2176.jpg

Проект "Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування".

 

З початком навчального року у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 було відновлено співпрацю з благодійними та громадськими організаціями

З 20 по 27 жовтня у школі було оголошено благодійну акцію «Захід і Схід – разом». За тиждень учнями школи було зібрано канцтовари, підручники та книги.

СТАТУТ Учнівського парламенту Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради

Структура учнівського самоврядування ЗОШ № 10

Концепція учнівського самоврядування

Самоврядування у ЗОШ №10 регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України «Про освіту», «Громадянські організації», Статуту школи, Державної національної програми «Освіта. Україна ХХІ століття», Національної програми «Діти України», Концепції громадського виховання, Концепції розвитку загальної середньої освіти, Національною доктриною розвитку освіти в Україні ХХІ століття.
 

Положення про учнівське самоврядування у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

Сучасні умови розвитку суверенної, демократичної, правової держави вимагають формування якісно нового громадянина, здатного включитися в демократичні процеси, його адаптації до вимог сьогодення з урахуванням світових стандартів та зразків, підготовки до самостійного життя та використання свого потенціалу в інтересах суспільства, держави. Важливою складовою у вирішенні цих проблем є учнівське самоврядування, яке створюється і діє в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах на основі цього Положення.

РОБОТА ШКІЛЬНОГО ПАРЛАМЕНТУ ЗОШ № 10

Відповідно до нормативно-правових документів розвитку освіти та з метою ефективної організації роботи учнівського колективу в школі в році була створена двоступенева структура учнівського самоврядування – учнівського Парламенту, який працює за  основним принципом: "Кожному напрямку роботи –  свій орган самоврядування".

Головною метою  роботи ШП став розвиток соціальної та організаторської  активності учнівської молоді шляхом залучення до дієвої участі в демократичному управлінні; захист прав та інтересів своїх членів; інтеграція зусиль для добрих та корисних справ; розробка і втілення проектів, спрямованих на поліпшення  навчально-виховного процесу школи.

Please reload

Рівняни виготовили патріотичні валентинки для бійців АТО

Напередодні відбувся патріотичний майстер-клас «З любов'ю в серці», який присвятили українським бійцям.У комунальному закладі «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради на майстер-клас до майстрині декоративно-прикладного мистецтва, керівник гуртка «Вишиванка» Вікторії Денисюк завітали учні ЗОШ № 10, студенти РДГУ та користувачі бібліотеки. Учасники заходу готували листівки в жовто-блакитних кольорах з найкращими побажаннями миру, любові, добра для наших воїнів та всієї України.

Виготовлені листівки та зібрані працівниками книгозбірні речі й провізію для бійців та дітей сходу передали представникам рівненського волонтерського батальйону «ДАР».

– Заходи патріотичного характеру мають важливе значення для молоді, тому що вони виховують такі якості як вірність, повагу та любов до нашої Батьківщини. А на сьогоднішній день це має велике значення для нас – всіх українців, – зазначила директор бібліотеки Марія Вербець.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

«Мені приснилось, що вони зустрілись…»

29 січня 2015 року вся Україна вшановувала пам'ять загиблих київських студентів і бійців вільного козацтва, які наприкінці січня 1918 року біля станції Крути полягли у бою проти чотиритисячної більшовицької армії Муравйова. 
У Рівненській ЗОШ №10 було проведено вечір-реквієм «Мені приснилось, що вони зустрілись…»

Оберіг з передової

 

28 січня 2015 року бійці батальйону АЙДАР передали учням Рівненської ЗОШ №10 жовто-блакитний прапор. Цей стяг стане справжнім оберегом нашої школи. Він назавжди займе почесне місце у стінах навчального закладу та у дитячих серцях.

День Соборності України

січень, 2015

 

 

 

22 січня 2015 року відбувся загальноміський «відкритий» урок історії, приурочений Дню Соборності України. Ініціатором заходу стала голова міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Катерина Іванівна Сичик. До організації уроку долучилася міська влада, працівники управління освіти Рівненського міськвиконкому, методисти, керівники шкіл, учителі. У ньому взяли участь учні та вчителі 35 загальноосвітніх закладів Рівного. Були серед них і учні 9 та 11 класів Рівненської ЗОш №10. Урок складався з трьох частин – «Хвилі єднання», арт-проекту, молитви за Україну.

Повертайся живим...

січень, 2015

Зведений загін УМВС України в Рівненській області відправився в зону АТО
Так наших правоохоронців на схід ще не відправляли. 17січня до найтепліших побажань рідних, колег та друзів приєдналися учні Рівненської ЗОШ I-III ступенів №10. Школярі бійцям співали пісні, читали власні вірші, а у дорогу міліціонерам дарували зроблені власноруч обереги, листівки та подарунки. Рідня, керівництво УМВС, школярі та священнослужителі — всі як один бажали бійцям цілими та неушкодженими повернутися додому.

Учні прийшли не з пустими руками. Школярі розписали два прапори України побажаннями і вручили їх керівнику зведеного загону полковнику міліції Віталію Заславському та командиру спецпризначенців Івану Котяшу. Крім того, бійцям діти подарували жовто-блакитні стрічки та листи.
— Ми з учнями завітали, щоб підтримати наших хлопців, які їдуть в АТО,— розповів директор Рівненської ЗОШ I-III ступенів №10 Валентин Левчик. – Адже саме підтримка дітей найбільше зігріває людські серця. Ми бажаємо їм, щоб вони виконали поставлені завдання і повернулися додому здоровими та неушкодженими. По поверненню, ми чекаємо правоохоронців у нашій школі, щоб урочисто відсвяткувати приїзд героїв додому.

Please reload

bottom of page